Font size: Αα Αα Αα hide gadgets
You are here: Posts » 2017 » Φεβρουάριος » 10 » Ανακοίνωση μαθήματος Λ1. Μαθηματική Λογική
download post: { pdf }

Ανακοίνωση μαθήματος Λ1. Μαθηματική Λογική

Published at: 2017-02-10, 09:46

Οι φοιτητές που θα παρακολουθήσουν το μεταπτυχιακό μάθημα «Μαθηματική Λογική» πρέπει ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ να εγγραφούν στο μάθημα

«Μαθηματική Λογική (μεταπτυχιακό μάθημα) MATH 348»

στο η-τάξη του ΕΚΠΑ και να φροντίσουν να έχουν καταγεγραμμένη ισχύουσα ηλεκτρονική διεύθυνση.

Η εγγραφή στο η-τάξη του ΕΚΠΑ προϋποθέτει εγγραφή στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του ΕΚΠΑ.

Συμβουλευτείτε την ιστοσελίδα: https://webadm.uoa.gr/katsika/users/src/index.php

Το μεταπτυχιακό πρόγραμμα που θα δηλώσετε στην αίτηση είναι:

• Για τους φοιτητές της ΘΚ του ΠΜΣ του Τμ. Μαθηματικών: ΠΜΣ από το Τμ. Μαθηματικών > ΠΜΣ Μαθηματικών > Κατεύθυνση ΘΜ

• Για τους φοιτητές του ΜΠΛΑ: ΠΜΣ από το Τμ. Μαθηματικών > ΠΜΣ Λογική & Θεωρία Αλγορίθμων & Υπολογισμού.

• Για τους φοιτητές του ΑΛΜΑ: ΠΜΣ από το ΤΠΤ > ΠΜΣ Αλγόριθμοι, Λογική & Διακριτά Μαθηματικά.

Στη συνέχεια πρέπει να σφραγίσετε την αίτηση στην αντίστοιχη γραμματεία και να τη στείλετε ηλεκτρονικά σαρωμένη ή τηλεομοιοτυπικά στο ΚΛΕΙΔΙ.

Λ. Κυρούσης

published by Γραμματεία ΜΠΛΑ,
7 years, 1 month ago.

You must be logged in to comment.

Reporter

Web standards: XHTML1.0, CSS3.
© 1996 – 2018 MPLA: Graduate program in Logic, Algorithms and Computation.
Contact the webmaster.